Nauczyciele pracujący w roku szkolnym 2021/2022  

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Archimowicz Katarzyna

matematyka, doradztwo zawodowe

Blinowska Marta

język angielski

Bogusiewicz Barbara

pedagog

Bubiłek-Wójcik Edyta

plastyka, pedagog specjalny

Charęża Dorota

edukacja wczesnoszkolna

Ćwiek Dorota

edukacja wczesnoszkolna

Data Marzena

język polski

Dec Beata

pedagog

Dziedzicka Urszula

matematyka

Gardzińska Grażyna

biologia, przyroda

Gondek Małgorzata

język niemiecki, nauczyciel wspomagający

Goszczyńska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

Grabek Katarzyna

wychowanie fizyczne

Grela Małgorzata

bibliotekarz

Jaroszek Agnieszka

pedagog specjalny

Jaroszek Marzena

psycholog

Jemielniak Urszula

geografia

Jędrzejewska Anna

fizyka

Kamińska Aneta

religia

Kapeluszny Piotr

wychowanie fizyczne

Kiryk Jolanta

wychowanie fizyczne

Kral Ewelina muzyka, surdopedagog, jęz.polski

Kuryś Jolanta

reedukator

Kutyła Barbara

matematyka, informatyka

Mielniczuk Małgorzata

religia, informatyka

Kiermacz Kaja

wychowanie fizyczne

ks. Atras Tomasz religia

Feliks-Niedzielska Ewa

język angielski

Ochera Tomasz

język angielski, EdB

Orłowska Marzena matematyka

Pałczyńska-Prus Elżbieta

język polski

Piątkowska-Hus Dorota język angielski
Pieńkowska Dorota wychowawca świetlicy

Pietrzak Monika

tyflopedagog

Podgórski Wiesław

informatyka

Poterewicz Małgorzata

religia

Praczuk Agnieszka

język angielski

Przybylik Jolanta

przyroda, biologia

Sahadel Jolanta

bibliotekarz

Samonek Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Skimina Urszula

matematyka

Staniszewska Elżbieta

pedagog specjalny

Szczablewska Agnieszka

rehabilitacja, EdB

Szoda Elżbieta

historia, WOS

Szynaka Grażyna

język polski

Ślusarczyk Andrzej

informatyka

Wierzbicka Ewa

wychowanie fizyczne

Wojciechowska Monika

pedagog specjalny

Zapora Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

   

Nauczyciele emerytowani i zatrudnieni czasowo

 

Nazwisko i imię

Lata pracy

Nauczany przedmiot

Kołodziejczyk Jerzy

1965 rok

kierownik szkoły

Dobosz Czesława

1965 – 1966

technika

Grzywaczewska Alina

1965 – 1966

nauczanie początkowe

Kister Maria

1965 – 1991

biologia

Kosiniec Anna

1965 – XII 1989

chemia

Matuszewska-Wacht  Alina

1965 – 1969

język polski

Musiałek  Zofia

1965 – 1980

muzyka

Zawiślak Teresa

1965 – 1969

język rosyjski, matematyka

Brandt  Jadwiga

1965 – 1966

biblioteka, sekretariat

Graba Antoni

X 1965 – 1969

kierownik szkoły, matematyka

Otachel Jadwiga

X 1965 – 1966

chemia, fizyka

Artamonow-Lewandowska

Elżbieta

1966 – 1996

historia, WOS

Gnaś-Dryła Krystyna

 1966 – 1977;

1980 – 1988

język polski

Uszko Teresa

1966 – 1971

kierownik szkoły, plastyka

Bzówka Henryka

1967 – 1968

sekretariat, chór

Frąckiewicz Danuta

1967 – 1968

biblioteka

Klekot Helena

1967 – 1968

świetlica

Rybińska Elżbieta

 1967 – 1974;

1989 – 1997

wychowanie fizyczne

Kędzierawska Zofia

1968 – 1970

nauczanie początkowe,

technika

Miazga Romana

1968 – 1970

język rosyjski

Pieczykolan Lucyna

1969 – 1978

z-ca kierownika,

matematyka, fizyka

Turewicz Hanna

1969 – 1997

nauczanie początkowe

Golik Jan

1970 – 1971

technika, wychowanie fizyczne

Kajdańska Katarzyna

1970 – 1971

język polski, geografia

Kulgawczyk Łucja

1970 – 1992

nauczanie początkowe, kl.0

Ostrzyńska Krystyna

1970 – 1978

matematyka, fizyka

Siwak Stanisław

1971 – 1993

dyrektor szkoły, geografia, po

Bubiłek Stanisława

1971 – 1972

nauczanie początkowe

Burnos Teresa

1971 – 1996

klasa 0, świetlica

Lech Irena

1971 – 1993

język polski

Pogorzelec Maria

1971 – 1976

plastyka, technika

Dobosz Maria

1972 – 1982

język rosyjski, technika

Jakubowska Krystyna

1975 – 1977

matematyka, fizyka

Krzyszczuk Zdzisława

1975 – 1997

nauczanie początkowe

Kuryś Janina

1975 – 1991

wychowanie fizyczne

Strelczuk Krystyna

1976 – 2002

dyrektor szkoły, plastyka

Liśkiewicz Anna

1978 – 1991

matematyka

Teteruk Marianna

1978 – 2000

fizyka

Chmiel Lucyna

1979 – 1981

nauczanie początkowe

Karwowski Marek

1981 – 1984

wychowanie fizyczne

Krzysiak Urszula

1981 – 1991

plastyka

Majówka Danuta

1981 – 1998

matematyka

Zwolan Genowefa Anna

1981 rok

 język polski

Korniłłowicz Izabela

1982 – 1983

nauczanie początkowe

Miazga Bożena

1982 – 1992

geografia

Mysiak Leszek

1982 – 1987

technika

Nowaczek Cecylia

1982 – 1992

nauczanie początkowe, kl.0

Wójcik Stanisław

1982 – 1985

język rosyjski

Błazucka Bogusława

1983 – 1991

język polski

Sawka Maria

1983 – 1993

język francuski

Stasiuk Alina

1983 – 1999

nauczanie początkowe

Prościński Piotr

1984 – 2001

j. polski, muzyka

Wyrwa Irena

1984 – 1996

nauczanie początkowe

Mazurkiewicz Krystyna

1985 – 1999

język rosyjski, język polski

Wójcik Wanda

1985 – 1991

klasa 0

Majchrzycka Jadwiga

1986 – 1987

język polski

Sołowiej Krystyna

1987 – 1989

pedagog szkolny

Mikulska-Kosyl Urszula

1988 – 1991

klasa 0

Otręba Urszula

1989 – 1994

matematyka

Fyk Józef

1990 –

pedagog szkolny, wicedyrektor

Baran Edmund

1990 – 1994

technika

Bąk Andrzej

1990 – 1991

chemia, matematyka

Gułaś Irena

1990 – 1991

klasa 0

Jankie Urszula

1990 – 1991

religia

Kruszewska Leokadia

1990 – 1991

religia

Matuszak Joanna

1990 – 2004

nauczanie początkowe

Mazurkiewicz-Chmiel Ewa

1990 – 1995

nauczanie początkowe, świetlica

Mroczkowska Katarzyna

1990 rok

język polski

Ostrowski Mariusz

1990 – 1991

religia

ks. Pastuszak Krzysztof

1990 – 1991

religia

Pawluk Elżbieta

1990 – 1993

język polski

Skonieczna Janina

1990 – 1995

nauczanie początkowe

Urbanowska Regina

1990 – 1991

język polski

Kościuk Teresa

1991 – 1997

nauczanie początkowe

Niwicka Małgorzata

1991 rok

świetlica

Pietrykowska-Hurko Iwona

1991 – 1999

religia

Pylak Bernadetta

1991 rok

klasa 0

Radzięciak Alicja

1991 – 1994

świetlica, biologia

Sierocińska Anna

1991 – 1993

muzyka

Sierociński Stanisław

1991 – 1992

wychowanie fizyczne

Suchocka Irena

1991 rok

klasa 0

Świerkowska Marta

1991 – 1997

religia

Tomaszewski Dariusz

1991 – 1994

matematyka

Tywoniuk Elżbieta

1991 – 2000

j. polski

Wójcik-Kuś Katarzyna

1991 – 1993

język polski, świetlica

Zatorska Barbara

1991 – 2003

biblioteka

Dutkowska-Bursey Barbara

1992 – 1995

geografia

Gorzała Irena

1992 – 1993

język polski

Grabarczuk Małgorzata

1992 – 1997

plastyka, technika

ks. Jakubiec Jacek

1992 – 1993

religia

Janicka Katarzyna

1992 – 2000

wychowanie fizyczne

Kosacka Beata

1992 – 1994

muzyka

Małysz Anna

1992 – 1993

język polski

Moskal Magdalena

1992 – 2000

język polski

Walczuk Bożena

1992 – 1993

język polski

Adamczuk Barbara

1993 – 1994

język niemiecki

Całka-Wojdyk Beata

1993 – 1998

nauczanie początkowe

Dorosz-Jurczuk Anna

1993 – 1999

język francuski

Gębicka Anna

1993 – 1999

język polski, język rosyjski

Kozielska Agata

1993 – 1994

język francuski

Kulgawczyk Izabela

1993 – 1994

język niemiecki

Mazurek Lidia

1993 – 1994

język francuski

Miszczak Celina

1993 – 1996

geografia

Pawelec Roman

1993 – 2000

religia, fizyka

Szynaka Robert

1993 – 1999

język polski

Wiśniewska Anna

1993 – 1995

język rosyjski

Jarocki Wiesław

1994 rok

język angielski

Adamiec Mariusz

1994 – 1995

język rosyjski

Borowska Dorota

1994 – 1995

logopeda

Ciepła Jolanta

1994 – 1995

język francuski

Chrzan Iwona

1994 – 1999

wychowanie fizyczne

Gajos Agnieszka

1994 – 1995

język francuski

Gierula Małgorzata

1994 – 1995

język niemiecki

Gorec Mariola

1994 – 1995

wychowanie fizyczne

Jonak Anna

1994 – 1997

biologia

Kapica Wiesława

1994 – 1995

matematyka

Kukuryk Agnieszka

1994 – 1995

język niemiecki

Niezgoda Marzena

1994 – 1997

matematyka

Ostrowski Tadeusz

1994 – 1995

psycholog

ks. Praduń Jacek

1994 – 1996

religia

Stańczyk Edyta

1994 – 1995

język niemiecki

Stus Grzegorz

1994 – 1999

język angielski

Wanarska Katarzyna

1994 – 1995

język francuski

Woźniak Krzysztof

1994 – 2002

technika, informatyka

Wronka Małgorzata

1994 – 1995

język niemiecki

Baranowicz Beata

1995 – 2000

geografia

Ciupa Piotr

1995 – 2003

religia

Karpińska Izabela

1995 – 1996

język niemiecki

Kowalska Beata

1995 – 1996

język niemiecki

Mazurek Dorota

1995 – 1996

język francuski

Miciuła Andrzej

1995 – 1998

wychowanie fizyczne

Orłowska-Krawczak

Wiesława

1995 – 1996

język niemiecki

Strycharz Sylwia

1995 – 2000

chemia

ks. Chałabis Józef

1996 – 1999

religia

Flis Renata

1996 – 1997

język niemiecki

Jabłońska-Łopuszyńska

Beata

1996, 1997

nauczanie początkowe

Krycka Renata

1996 – 1997

pedagog szkolny

Mączka Stanisław

1996 – 2003

religia

Orłowska Marzena

1996 – 2000

matematyka

Osowska Agata

1996 – 1997

język polski

Różycka Monika

1996 – 1997

język niemiecki

Sawicka-Mrozowska Anna

1996 – 1998,

1999 – 2000

świetlica

Siwko Sławomir

1996 – 2000

historia

Uryniuk Dorota

1996 – 1997

język francuski

Wierak Grzegorz

1996 rok

wychowanie fizyczne

Ziarkowski Sławomir

1996 – 1997

wychowanie fizyczne

Bielesza Anna

1997 – 2002

psycholog

Budzyńska Lidia

1997 – 1999

wychowanie fizyczne

Grudzień Marzanna

1997 – 2000

religia

Janicka Stanisława

1997 – 2003

religia

Janicka Zofia

1997 – 2002

religia

Prokopiuk Małgorzata

1997 – 2000

biologia

Koszałka Artur

1998 – 2004

matematyka

Rejent Krzysztof

1998 – 1999

2000 – 2001

informatyka

Sawa Agnieszka

1998 – 1999

biblioteka

Błaszczuk Grażyna

1999 – 2004

metodyk nauczania początkowego

Ilczuk Barbara

1999 – 2004

kształcenie zintegrowane

Kozłowska Nella

1999 – 2004

kształcenie zintegrowane

ks. Sereda Andrzej

1999 – 2002

religia

Prószyńska Małgorzata

1999 – 2000

język angielski

Kamińska Anna

2000 rok

biblioteka

Kiwińska Danuta

2000 – 2003

pedagog specjalny

Kazanowska Anna

2001 – 2003

kształcenie zintegrowane

Worobij Anna

2001 – 2003

kształcenie zintegrowane

Czarnecka Małgorzata

2002 – 2003

pedagog

Okoński Augustyn

2002 – 2003

dyrektor szkoły

Winiarska Agnieszka

2003 – 2004

fizyka

Czuwara Anna

2004 – 2005

psycholog

Korbal Małgorzata

2004 – 2005

biblioteka

Kuć Agnieszka

2004 – 2005

historia

Stus Marzanna  - 2009 jęz. polski
Wielopolski Tomasz 2009 - 2010 przyroda
ks. Waś Łukasz  - 2010 religia
Kozłowski Jacek 2008 - 2010 informatyka, matematyka
Jóźwiak Marzena 2009 - 2010 biblioteka, matematyka
Dubiel Katarzyna 2009 - 2010 biblioteka
Chmiel Joanna  - 2010 pedagog specjalny
Pukas Jolanta   - 2010 nauczanie początkowe, technika, informatyka
Pieńkowski Andrzej 2009 - 2010 wychowanie fizyczne
Rudzka Renata  - 2010 religia
Adam Nakonieczny   wychowanie fizyczne
Koszelna Dorota  - 2010 jęz. niemiecki
Andrzejewska Bożena   jęz. polski, nauczanie początkowe
Siatecka Barbara  - 2010 matematyka
Suszko Teresa  - 2009 wicedyrektor, przyroda, biologia, chemia
ks. Andrzej Narojczyk  2010 - 2012 religia
Beata Kapeluszna - 2012 historia
Renata Haraburda - 2012 wychowanie fizyczne
Marcin Kiwiński - 2012 jęz. polski
Renata Obcarska - 2012 jęz. niemiecki, pedagog specjalny
Ewa Słomczyńska - 2012 plastyka
Ewa Zubielewicz - 2012 jęz. niemiecki
Marzena Żołnacz - 2012 informatyka
Tadeusz Szafrański

- 2012

2014-2015

informatyka, technika
Krystyna Wiśniewska - 2012 wychowawca świetlicy
Grażyna Woźniak - 2012 bibliotekarz
Marta Wytrykowska - 2012 wychowawca świetlicy, kształcenie zintegrowane
Jolanta Kuźmiczuk-Szewczuk

- 2012

2014-2015

przyroda, biologia
Ewa Gawdzińska - 2012 pedagog specjalny, historia
Jadwiga Sobiesiak - 2012 jęz. polski, pedagog specjalny
Beata Sadowska - 2012 wychowanie fizyczne
Szymańska Bożena 2004 – 2005 świetlica
Jaworska Patrycja 2013-2014 świetlica

Kursa Tomasz

2013-2014

wychowanie fizyczne

Bąk-Zalewska Jolanta 2014-2015 wychowawca świetlicy
Blacharz Zbigniew - 2015 chemia
Radzicka Joanna 2014-2015 wychowawca świetlicy
Bałka Elżbieta  - 2018 matematyka, wicedyrektor
Czerniakiewicz Dorota - 2019 wychowanie fizyczne
Ćwir Elżbieta - 2019 wicedyrektor, język polski, jęz. rosyjski
Feliks Władysława - 2017 edukacja wczesnoszkolna
Mazur Anna   nauczyciel wspomagający
Danicka Magdalena - 2018 wychowanie fizyczne, język angielski
Dudko Małgorzata - 2019 język polski
Jarosz-Iwko Dorota - 2019 religia
Kornat Irena - 2019 matematyka

Kura Teresa

- 2019 wychowawca świetlicy
Łoś Barbara - 2019 język niemiecki, nauczyciel wspomagający
Cichosz-Bąk Elżbieta 2019-2020 tyflopedagog
Marciniak Małgorzata - 2019 logopeda
Mazurek Krzysztof - 2019 chemia
Obcarska Renata - 2019 nauczyciel wspomagający
Podgórska Mariola - 2020 język niemiecki
Prokopczuk Grażyna - 2019 edukacja wczesnoszkolna
Raczek Barbara - 2019 edukacja wczesnoszkolna
Radzięciak Anita - 2018 wychowawca świetlicy
Sotel Sylweriusz - 2019 muzyka
Szewczuk Joanna - 2020 biologia, przyroda, nauczyciel wspomagający
Terebelska Dorota - 2019 język polski, nauczyciel wspomagający
Zarzycka Hanna - 2019 edukacja wczesnoszkolna
Wojcieszuk Andrzej - 2021 historia, WOS
Kiryk Jarosław - 2021 wychowanie fizyczne
Mochniej Artur - 2021 wychowanie fizyczne
Borodziuk Anna - 2021 logopeda
Burnos Krzysztof - 2021 technika
 

 Do góry