TABELA REKORDÓW SZKOŁY - LA
Szkoła Podstawowa Nr 7 - dziewczęta
Konkurencja | Nazwisko i imię | Rocznik | Miejsce/rok | Wynik |
60m | Marek Iwona | 1988 | Warszawa 2000 | 8,64sek. |
300m | Łukaszewska Magdalena | 1992 | Lublin 2005 | 47,0sek. |
600m | Herda Marlena | 1991 | Warszawa 2004 | 1:55,69sek. |
Skok wzwyż | Łukaszewska Magdalena | 1992 | Zamość 2005 | 150cm |
Skok w dal | Chomontowska Angelika | 1991 | W-wa 2004 | 4,97m |
Rzut p.pal. | Kurec Aldona Furtak Julia | 1985 2001 |
Kielce 1998 Rejowiec F. 2014 |
42m |
Szkoła Podstawowa Nr 7 - chłopcy
Konkurencja | Nazwisko i imię | Rocznik | Miejsce/rok | Wynik |
60m | Borkowski Jakub | 2000 | Chełm 2013 | 7,93sek. |
300m | Zaborowski Łukasz | 1988 | Warszawa 2000 | 43,41sek. |
1000m | Krzowski Dawid | 2002 | Łódź 2015 | 3:05,57sek. |
Skok wzwyż | Fijałko Rafał | 1992 | Chełm 2005 | 160cm |
Skok w dal | Borkowski Jakub | 2000 | Chełm 2013 | 5,17m |
Rzut p.pal. | Wybacz Arkadiusz | 1985 | Kielce 1998 | 63m |
Gimnazjum Nr 7/Szkoła Podstawowa Nr 7* - dziewczęta
Konkurencja | Nazwisko i imię | Rocznik | Miejsce/rok | Wynik |
60m | Chomontowska Angelika | 1991 | Lublin 2006 | 8,19sek. |
100m | Szeliga Martyna | 2003 | Bełchatów 2018 | 12,98sek. |
100m ppł | Bernacka Dominika | 1997 | Zamość 2012 | 18,34sek. |
200m | Zembrzycka Sylwia | 1997 | Krasnystaw 2013 | 28,18sek. |
300m | Szeliga Martyna | 2003 | Bełchatów 2018 | 42,23sek. |
600m | Herda Marlena | 1991 | Zamość 2006 | 1:47,10sek. |
1000m | Herda Marlena | 1991 | Zamość 2006 | 3:16,19sek. |
Skok wzwyż | Gajosz Angelika | 1990 | Biała Podlaska 2005 | 165cm |
Skok w dal | Chomontowska Angelika | 1991 | Lublin 2005 | 4,89m |
Pchnięcie kulą | Malec Joanna | 1996 | Rejowiec F. 2012 | 8,96m |
Rzut oszczepem | Przychodzka Angelika | 1997 | Puławy 2013 | 28,87m |
4x100 | Chomontowska, Doboszewicz, Serwin, Łukaszewska | 1991, 1991, 1991, 1992 | Zamość 2006 | 0:54,79sek. |
Gimnazjum Nr 7/Szkoła Podstawowa Nr 7* - chłopcy
Konkurencja | Nazwisko i imię | Rocznik | Miejsce/rok | Wynik |
100m | Jodłowski Szymon | 1998 | Rejowiec F. 2014 | 12,20sek. |
300m | Orzędowski Jakub NEW! | 2007 | Rzeszów 2022 | 38,06sek. |
600m | Szczepański Kamil | 1984 | Białystok 1999 | 1:31,69sek. |
1000m | Nakielski Piotr | 1991 | Zamość 2005 | 2:48,06sek. |
1500m | Nakielski Piotr | 1991 | Zamość 2006 | 4:21,85sek. |
2000m | Nakielski Piotr | 1991 | Zamość 2006 | 6:09,25sek. |
Skok wzwyż | Gajosz Krystian | 1996 | Lublin 2012 | 185cm |
Skok w dal | Wcisło Konrad | 1998 | Rejowiec F. 2014 | 5,45m |
Pchnięcie kulą | Korszla Sebastian | 1999 | Rejowiec F. 2015 | 10,90m |
Rzut oszczepem | Dobosz Jakub | 1998 | Rejowiec F. 2015 | 46,81m |
4x100 | Borkowski Jakub, Jodłowski Szymon, Łysomirski Damian, Dawidziuk Karol | Rejowiec F. 2015 | 0:47,00sek. | |
Dwubój nowoczesny | Łukowiec Mikołaj, Gębicki Filip, Nowosad Aleksandra, Mielniczuk Joanna | Chełm 2015 | 5258pkt. |
Rok szkolny 2018/2019
jesienne biegi przełajowe na szczeblu szkolnym
25 września 2018r.
Rok szkolny 2017/2018
XVIII MISTRZOSTWA SP NR 7 W CHEŁMIE W SKOKU WZWYŻ
12 KWIETNIA 2018R.
IV MISTRZOSTWA SP NR 7 W CHEŁMIE W HOP-SKOKU
12 KWIETNIA 2018R.
Rok szkolny 2016/2017
XVII MISTRZOSTWA ZSO NR 7 W CHEŁMIE W SKOKU WZWYŻ
06 KWIETNIA 2017R.
Wyniki końcowe Tabela rekordów
III MISTRZOSTWA ZSO NR 7 W CHEŁMIE W HOP-SKOKU
06 KWIETNIA 2017R.
Wyniki końcowe Tabela rekordów
Rok szkolny 2015/2016
XVI Mistrzostwa ZSO Nr 7 w Chełmie w skoku wzwyż
21 kwietnia 2016r.
II Mistrzostwa ZSO Nr 7 w Chełmie w HOP-SKOKU
21 kwietnia 2016r.
MISTRZOSTWA ZSO NR 7 W CHEŁMIE - KBKS10 - 20.11.2015R.
W dniu 20.11.2015r. w Sawinie odbyły się mistrzostwa ZSO Nr 7 w Chełmie w konkurencji karabinka sportowego KBKS10 w kategorii dziewcząt i chłopców.
W kategorii dziewcząt wygrała OBCARSKA IZABELA (kl. 2bg) wynik 85 pkt.
2. SITARCZUK DARIA 81 pkt.
3. BUCZEK GABRIELA 73 pkt.
4. JASIŃSKA GLORIA 69 pkt.
5. GÓRNIK PATRYCJA 55 pkt..
6. BARTOSZUK PATRYCJA 53 pkt.
W kategorii chłopców najlepszy był uczeń klasy 3ag ANDRZEJ KOŁTUN z wynikiem 93 pkt.
2. GROCHECKI MACIEJ 86 pkt.
3. CHMIELNICKI PAWEŁ 84 pkt.
4. BORYŃ BARTŁOMIEJ 82 pkt.
5. OLEKSIEJUK ADRIAN 81 pkt.
6. RUCIŃSKI MATEUSZ 78 pkt.
Drużynowo chłopcy:
1. Kl. 2bg (Ruciński,Bednarek,Grochecki) - 241 pkt.
2. Kl. 3cg (Boryń, Szutkiewicz,Chmielnicki) - 238 pkt.
3. Kl. 3dg (Oleksiejuk, Pastuszak, Korzeniewski) - 219 pkt.
Drużynowo dziewczęta:
1. Kl. 2bg (Jasińska, Obcarska, Barszcz) - 193 pkt.
2. Kl. 3bg (Górnik, Buczek, Bartoszuk) - 181 pkt.
Rok szkolny 2013/2014
Mistrzostwa ZSO Nr 7 w Chełmie w skoku wzwyż
8 kwietnia 2014r.
Osiągnięcia w zawodach sportowych uczniów Gimnazjum Nr 7 w Chełmie
rok szkolny 2012/2013
Wojewódzka Indywidualna Gimnazjada w Lekkiej Atletyce Puławy 4.06.2013r.
II m-ce Angelika Przychodzka w rzucie oszczepem - 28, 87 cm -
REKORD SZKOŁY
III m-ce Sylwia Zembrzycka w biegu na dyst. 300 m - 0:43,96
- REKORD SZKOŁY
III m-ce Justyna Krop w skoku wzwyż - 140 cm
VI m-ce sztafeta 4x100 m w składzie: Krop, Kinach, Przychodzka,
Zembrzycka, rez. Bernacka
XII m-ce sztafeta szwedzka w składzie: Hyjek, Musel, Siatka, Kobiałka
Lp. |
Nazwa zawodów/turnieju |
miejsce |
|
1. |
III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska (D. Czerniakiewicz, A. Mochniej) |
IV |
Chełm 13.09.2012r. |
2. |
Miejska Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
Dz - I Ch. - IV |
Chełm, 2.10.2012r. |
3. |
Rejonowe Biegi Sztafetowe (D. Czerniakiewicz) |
Dz. - V |
Cyców, 5.10.2012r. |
4. |
V Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Chełm im. Jana Pawła II (J. Kiryk, J. Kiryk, D.Czerniakiewicz) |
III |
Chełm 10.10.2012r. |
5. |
Miejska Gimnazjada w Badmintona (Jarosław Kiryk} |
Dz. – V Ch. - V |
Chełm 19.10.2012r. |
6. |
Miejska Gimnazjada Tenisa Stołowego (zawody indywidualne) II m-ce – Michał Łubkowski, II m-ce – Patrycja Siennica, IV miejsce – Andrzej Odziomek (Jolanta Kiryk) |
|
Chełm 23.10.2012r. |
7. |
Rejonowa Gimnazjada Tenisa Stołowego (Jarosław Kiryk) |
|
Włodawa 6.11.2012r. |
8. |
XXIII Biegi Niepodległości Żołnacz Sebastian – 4 m-ce |
Dz. – II Ch. - V |
Chełm 09.11.2012r. |
9. |
Miejska Gimnazjada w Sztafetach i Pływaniu Indywidualnym II m – Anita Krzyżanowska na dyst 50m stylem klas. 0:46,06 nowy rekord szkoły (D.Czerniakiewicz i P.Kapeluszny) |
Dz. – IV Ch. - IV |
Chełm 20.11.2012r. |
10. |
Rejonowa Gimnazjada w Pływaniu Indywidualnym X miejsce – Anita Krzyżanowska (Jarosław Kiryk) |
X |
Świdnik 27.11.2012r. |
11. |
Miejska Gimnazjada w Szachach Drużynowych (Ewa Wierzbicka) |
II |
Chełm 28.11.2012r. |
12. |
Miejska Gimnazjada w Piłce Halowej Dziewcząt (Jarosław Kiryk) |
III |
Chełm 20.12.2012r. |
13. |
Miejska Gimnazjada w Piłce Halowej (P.Kapeluszny) |
III |
Chełm 21.12.2012r. |
14. |
Miejska Gimnazjada w Koszykówce Chłopców (D.Czerniakiewicz) |
III |
Chełm 9.01.2013r. |
15. |
Gimnazjada Miejska Tenisa Stołowego Drużynowa (Jarosław Kiryk) |
Dz. – IV Ch. - II |
Chełm 11.01.2013r. |
16. |
Miejska gimnazjada w siatkówce dziewcząt (D.Czerniakiewicz) |
IV |
Chełm 01.03.2013r. |
17. |
|
|
|
Osiągnięcia w zawodach sportowych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 7 w Chełmie
rok szkolny 2012/2013
Lp. |
Nazwa zawodów/turnieju |
miejsce |
|
1. |
Rejonowe Biegi Sztafetowe (Jarosław Kiryk) |
Dz. - VIII |
Cyców 5.10.2012r. |
2. |
Miejskie Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
Dz. – II Ch. - III |
Chełm 2.10.2012r. |
3. |
Czwartki Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych, I m – Jakub Borkowski (300m); I m – Mikołaj Łukowiec (60m); I m – Krzysztof Iwańczuk (1000m); I m – Martyna Daszuk (60m); II m – Katarzyna Pacyna (skok wzwyż); I m – Julia Furtak (60m); I m – Paulina Tywoniuk (300m); II m – Patrycja Dorota (skok w dal) (Jolanta Kiryk i D. Czerniakiewicz) |
|
Chełm 27.09.2012r. 04.10.2012r. |
4. |
V Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Chełm im. Jana Pawła II (J. Kiryk, J. Kiryk, D.Czerniakiewicz) |
IV |
Chełm 10.10.2012r. |
5. |
Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe, III miejsce - Martyna Daszuk kl. IV, VII miejsce – Mikołaj Łukowiec kl. V |
|
Adamów 10.10.2012r. |
6. |
Miejskie Igrzyska Tenisa Stołowego (zawody indywidualne) I m – Krzysztof Iwańczuk (Jarosław Kiryk) |
Ch. - I |
Chełm 26.10.2012r. |
7. |
Rejonowe Igrzyska Tenisa Stołowego V miejsce – Krzysztof Iwańczuk (Jarosław Kiryk) |
Ch. - V |
Ludwin 8.11.2012r. |
8. |
XXIII Biegi Niepodległości Daszuk Martyna – 1 m-ce, Rzepecki Karol – 4 m-ce, Iwańczuk Krzysztof – 8 m-ce, Tywoniuk Paulina – 5 m-ce, Borkowski Jakub – 4 m-ce |
Dz. – VII Ch. - IV |
Chełm 09.11.2012r. |
9. |
Halowa Piłka Nożna Dziewcząt Szkół Podstawowych (D.Czerniakiewicz) |
II |
Chełm 16.11.2012r. |
10. |
Miejskie Igrzyska w Sztafetach i Pływaniu Indywidualnym (Jarosław Kiryk, D.Czerniakiewicz) |
Dz. – III Ch. - II |
Chełm 22.11.2012r. |
11. |
Halowa Piłka Nożna Chłopców Szkół Podstawowych V miejsce (Jolanta Kiryk) |
V |
Chełm 30.11.2012r. |
12. |
Miejskie Igrzyska w Szachach Drużynowych (Ewa Wierzbicka) |
I |
Chełm 6.12.2012r. |
13. |
Wojewódzkie Igrzyska w Szachach Szkól Podstawowych (Ewa Wierzbicka) |
XII |
Tomaszów Lub. 12.12.2012r. |
14. |
Miejskie Igrzyska Tenisa Stołowego Drużynowa – I m-ce chłopcy rocz. 2002, IV m-ce chłopcy rocz.2000, IV m-ce dziewczęta rocz. 2001 (Jolanta Kiryk) |
|
Chełm 15.01.2013r. |
15. |
Miejskich igrzysk w mini koszykówce chłopców (P.Kapeluszny) |
V - VI |
Chełm 07.02.2013r. |
16. |
Miejskie igrzyska w mini koszykówce dziewcząt (A.Mochniej) |
II |
Chełm 14.02.2013r. |
17. |
Miejskie igrzyska w mini koszykówce chłopców (P.Kapeluszny) |
IV |
Chełm 15.02.2013r. |
18. |
|
|
|
Udział w zawodach sportowych uczniów klas integracyjnych
Szkoły Podstawowej Nr 7 i Gimnazjum Nr 7 w Chełmie
rok szkolny 2012/2013
Lp. |
Nazwa zawodów/turnieju |
miejsce |
|
1. |
II Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców (A.Szczablewska) |
II |
Chełm 27.09.2012r. |
2. |
VI Powiatowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego (A.Szczablewska) |
|
Dorohusk 27.11.2012r. |
|
|
|
|